resizer-range.png resizer-range-mobile.png

KADJAR

Prestaňte sa prizerať, začnite žiť

hero_3d_pl_kadjar_hfe_tennp_desktop.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
box-image-kadjar-1.jpg

Vyžadujte efektivitu

Vstúpte do sveta výkonu, úspornosti a potešenia. Motory určené pre Renault KADJAR sú vybavené súborom technológii umožňujúcich dosiahnuť neprekonateľnú úroveň výkonu a spotreby paliva.

VYBERTE SI MOTOR

box-image-kadjar-2.jpg

Odvážte sa objavovať

Máte odvahu objavovať najúžasnejšie cesty na svete? Pripravte sa naskočit do Renault KADJAR a vydať sa na skutočné dobrodružstvo!
 

KLIKNITE, STLAČTE A MÔŽETE VYRAZIŤ

box-image-kadjar-3.jpg

Odvážte sa na zmenu

Máte odvahu zmeniť svoj pohľad na svet? Pripravte sa naskočiť do nového crossoveru Renault KADJAR s pohonom všetkých štyroch kolies, ktorý je perfektne pohodlný v meste, rovnako ako pri outdoorových dobrodružstvách, a zmeňte svoj pohľad na svet!
 

UROBTE SI VLASTNÚ PREDSTAVU

box-image-kadjar-4.jpg

Nechajte sa nadchnúť jeho dizajnom

S plynulými línami, agresívnou čelnou maskou a výrazne tvarovanými zadnými blatníkmi vyzerá Renault KADJAR naozaj odvážne. Inšpiratívny, odolný a športový – je na vašej strane každý deň. Jeho veľkoryso navrhnutý a pohodlný interiér zaliaty svetlom vám prinesie dobrodružstvo so zmyslom pre detail.
 

OBJAVTE JEHO ATLETICKÝ ŠTÝL

box-image-kadjar-5.jpg

Pripravte sa na dobrodružstvo

Zmeňte svoje okolie, preskúmajte nové pocity... Vďaka vyššej svetlej výške a možnosti zvoliť pohon 4x4 vám Renault KADJAR umožní preskúmať nové obzory. Vitajte vo svete crossoverov!
 

OBJAVTE MOŽNOSTI POHONU


KADJAR?

A prečo nie…

Brožúra Cenník

Predáváme vozidlá značiek
Renault Helios Dacia Helios