NOVÝ RENAULT ARKANA E-TECH HYBRID

Arkana je k dispozícii aj s hybridným pohonom


Arkana je vybavená inovatívnou hybridnou technológiou E-TECH ponúkajúcou neporovnateľné potešenie z jazdy a vynikajúcu energetickú efektivitu. Samonabíjacia hybridná jednotka inšpirovaná svetom motošportu ponúka dokonalé spojenie úspornosti a výkonu.

Hnacia sústava

všestranná a efektívna


0cfd7d37cb.webp

až 80% času jazdy v meste na elektrický pohon


Arkana E-TECH hybrid prináša elektromobilitu do vášho každodenného života! V meste jazdite na elektrický pohon až 80% času vďaka inovatívnej technológii prevzatej z motoristického športu. Užívajte si ticho a pohodlie a súčasne znížte svoje emisie CO2 a spotrebu paliva až o 40% v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom. 

d93c807066.webp

zjednoduší váš každodenný život


Pri rekuperačnom brzdení sa automaticky nabíja batéria vášho vozidla počas jazdy. Nepotrebujete zásuvky ani káble. Pre ešte väčšiu slobodu aktivujte režim „B“ (brzdenie), ktorý po spustení nohy z plynu začne vozidlo spomaľovať takmer do zastavenia a bude rekuperovať čo najviac elektrickej energie.  

b7c37ad542.webp

neporovnateľná radosť z jazdy


Jeho 100% elektrické štarty poskytujú okamžitú odozvu a tichú jazdu efektívnu za každých podmienok. Objavte nové zážitky z jazdy v meste aj na prímestských cestách. Užite si výkon 143 koní a odozvu 2 elektromotorov v kombinácii s účinnosťou multimódovej automatickej prevodovky.

Predáváme vozidlá značiek